Zwembad de Looërmark
Openluchtzwembad
NPZ/NRZ Erkend — Licentie Nationale Zwemdiploma's

Zwembad de Looërmark in Bathmen

Oudendijk 6 7437 SL Bathmen
Social media
Social media

Introductie

Zwembad de Looërmark ligt in Loo-Bathmen. Dit openluchtzwembad ligt in een groene omgeving tussen Bathmen en Holten. Het is een familiebad waar kinderen tot circa 14 jaar zich thuis voelen. Er is ruimte om te zwemmen en te ontspannen in een kleinschalige, duurzame setting.

Swimmigo app icoon

Volg de zwemvoortgang van je kind

Gratis te downloaden Swimmigo app · 7 levels, 86 vaardigheden · Volg elk diploma van Red tot Gold

Algemene informatie

Zwembad de Looërmark ligt tussen Bathmen en Holten in de buurtschap Loo, provincie Overijssel. Het zwembad is kleinschalig en duurzaam, gericht op gezinnen met jonge kinderen. De nadruk ligt op veiligheid en een aangename sfeer voor kinderen tot ongeveer 14 jaar. Naast zwemmogelijkheden zijn er faciliteiten om te ontspannen in de natuur.

De omgeving van het zwembad is groen en rustig,

Tarieven

Tarieven bij Zwembad de Looërmark in 2026

Dagkaarten

  • Dagkaart jeugd: €4,70
  • Dagkaart volwassenen: €6,00
  • Einde dagkaart (vanaf 18.00 uur): €3,75

Badenkaarten

  • 10-badenkaart jeugd: €42,30
  • 10-badenkaart volwassenen: €54,00

Abonnementen

  • Jeugd (3 t/m 17 jaar): €50,00 (voorverkoop) / €62,50 (kassaverkoop)
  • Volwassenen (18 t/m 64 jaar): €72,00 (voorverkoop) / €90,00 (kassaverkoop)
  • Senior (65 jaar en ouder): €65,00 (voorverkoop) / €77,00 (kassaverkoop)
  • Familieabonnement (diverse samenstellingen): €83,10 t/m €251,90 (voorverkoop) / €99,80 t/m €312,20 (kassaverkoop)

Zwemlessen

  • Zwemlesseizoenskaart 2 lessen per week: €140,00
  • Zwemlesseizoenskaart 4 lessen per week: €230,00
  • Leskaart voor het A en B diploma: €350,00
  • 10-lessenkaart: €58,50
  • Losse les: €6,50

Zwem4daagse

  • Voorverkoop t/m 7 juni: €7,50
  • Kassaverkoop 8 en 9 juni: €10,00

Workshop zeemeermin/man zwemmen

  • 5 lessen i.b.v. eigen staart: €37,00
  • 5 lessen + huur staart: €52,00

Laatste controle: 02 juli 2026

Wat kost zwemles in Bathmen?

Vergelijk alle zwemlestarieven per groepsgrootte en type les — met echte prijzen van aanbieders bij jou in de buurt.

Bekijk prijzen →

🏢 Voorzieningen

Buitenbad

Glijbanen
Verwarmd
Speeltuin
Recreatiebad
Peuterbad
Zonneweide

🎯 Activiteiten

Zwem Training

Wereldzwemslag
Survival
Snorkelen
Zwemvaardigheid 1/2/3

Recreatie Zwemmen

Gezinszwemmen
Vrij zwemmen

Kids Activiteiten

Kinderfeestje

Banenzwemmen

Banenzwemmen

Veelgestelde vragen over Zwembad de Looërmark

Zwembad de Looërmark is gevestigd aan Oudendijk 6, 7437 SL Bathmen. Op de kaart hieronder kun je de exacte locatie zien en alle zwembaden en zwemscholen in de buurt.

De volledige tarieven van Zwembad de Looërmark vind je in het tarievenoverzicht hierboven. Tarieven kunnen wijzigen, controleer altijd de actuele prijzen op de officiële website.

De openingstijden van Zwembad de Looërmark kun je vinden op de officiële website. Openingstijden kunnen variëren per seizoen en tijdens feestdagen.

Ja, bij Zwembad de Looërmark kun je zwemles volgen.

Zwembad de Looërmark beschikt over de volgende voorzieningen: Glijbanen, Verwarmd, Speeltuin, Recreatiebad, Peuterbad en meer. Bekijk het volledige overzicht van faciliteiten hierboven.

Je kunt Zwembad de Looërmark bereiken telefonisch via 0570541583, per e-mail via info@looermark.nl, of via de website.

Adres

Adres laden...

Laat een beoordeling achter voor Zwembad de Looërmark

Formulier laden...

Gerelateerde Artikelen