Zwembad Molenallee
Openluchtzwembad

Zwembad Molenallee in Loenen

Molenallee 3 7371 EA Loenen
Social media
Social media
Social media

Introductie

Zwembad Molenallee Loenen ligt in Loenen. Dit buitenbad is open van mei tot begin september. Het zwembad heeft een diep bassin met springplank, een peuterbad, een grote glijbaan en een zonneweide. Ook zijn er een springkussen, tafeltennis en beachvolleybal.

Swimmigo app icoon

Volg de zwemvoortgang van je kind

Gratis te downloaden Swimmigo app · 7 levels, 86 vaardigheden · Volg elk diploma van Red tot Gold

Algemene informatie

Zwembad Molenallee in Loenen is een openluchtzwembad met duurzame verwarming via zonnecollectoren. Het zwembad heeft een diep- en ondiep bad en een aparte peuterzone. Met speelattributen is het geschikt voor gezinnen met kinderen die naast zwemmen ook spelletjes doen.

Het zwembad heeft het keurmerk "Veilig en Schoon" voor hygiëne en veiligheid. Bezoekers kunnen er van mei tot begin september terecht voor recreatie en sport. Op de grote zonneweide kunnen bezoekers ontspannen tijdens mooie dagen.

Tarieven

Tarieven bij Zwembad Molenallee in 2026

Algemeen zwemmen

  • Kinderen t/m 2 jaar: gratis
  • Jeugd 3 t/m 17 jaar (dagkaart): €5,50
  • Volwassenen 18+ (dagkaart): €6,60
  • Avondkaart (vanaf 17:30): €3,75
  • Jeugd 3 t/m 17 jaar (voorverkoop abonnement): €55,00
  • Volwassenen 18+ (voorverkoop abonnement): €66,00
  • Gezinsabonnement voorverkoop (max 2 volw + inwonende kinderen): €165,00
  • Jeugd 3 t/m 17 jaar (regulier abonnement): €75,00
  • Volwassenen 18+ (regulier abonnement): €90,00
  • Gezinsabonnement regulier (max 2 volw + inwonende kinderen): €210,00

Trimzwemmen

  • Met abonnement: €2,00
  • Zonder abonnement: €3,75

Laatste controle: 13 juli 2026

Wat kost zwemles in Loenen?

Vergelijk alle zwemlestarieven per groepsgrootte en type les — met echte prijzen van aanbieders bij jou in de buurt.

Bekijk prijzen →

🏢 Voorzieningen

Buitenbad

Instructiebad
Duikplank
Springkussen
Kiosk
Speeltuin
Glijbaan
Peuterbad
Zonneweide

🎯 Activiteiten

Banenzwemmen

Banenzwemmen 55+

Recreatie Zwemmen

Vrij zwemmen

Veelgestelde vragen over Zwembad Molenallee

Zwembad Molenallee is gevestigd aan Molenallee 3, 7371 EA Loenen. Op de kaart hieronder kun je de exacte locatie zien en alle zwembaden en zwemscholen in de buurt.

De volledige tarieven van Zwembad Molenallee vind je in het tarievenoverzicht hierboven. Tarieven kunnen wijzigen, controleer altijd de actuele prijzen op de officiële website.

De openingstijden van Zwembad Molenallee kun je vinden op de officiële website. Openingstijden kunnen variëren per seizoen en tijdens feestdagen.

Zwembad Molenallee beschikt over de volgende voorzieningen: Instructiebad, Duikplank, Springkussen, Kiosk, Speeltuin en meer. Bekijk het volledige overzicht van faciliteiten hierboven.

Je kunt Zwembad Molenallee bereiken telefonisch via 0555051600, per e-mail via info@zwembadloenen.nl, of via de website.

Ja, Zwembad Molenallee maakt deel uit van Zwembadloenen. Dit kan voordelen bieden zoals gezamenlijke abonnementen of kortingen bij andere vestigingen.

Zwembad of Zwemschool in de buurt van Zwembad Molenallee

Adres

Adres laden...

Laat een beoordeling achter voor Zwembad Molenallee

Formulier laden...

Gerelateerde Artikelen