
Zwemonderneming Barbara ligt in Stiens en is een particuliere zwemschool voor zwemonderwijs aan kinderen en volwassenen. De lessen zijn voornamelijk in zwembad It Gryn in Stiens en in zwembad De Blauwe Golf in Leeuwarden. De zwemschool biedt cursussen zoals Water Wennen en ABC Survival, gericht op waterveiligheid en zwemvaardigheid. De voortgang van leerlingen volgen we met de WeScore-app.
Gratis te downloaden Swimmigo app · 7 levels, 86 vaardigheden · Volg elk diploma van Red tot Gold
Zwemonderneming Barbara is van Barbara de Jong-Huls, met meer dan twintig jaar ervaring in zwemles aan kinderen en volwassenen. De zwemschool heeft verschillende lesvormen: van watergewenning voor jonge kinderen tot officiële zwemdiploma’s volgens het ABC Survival-programma. De lessen zijn op twee locaties: zwembad It Gryn in Stiens en zwembad De Blauwe Golf in Leeuwarden.
De zwemlessen bij Zwemonderneming Barbara leren kinderen op een ervaringsgerichte manier zwemmen, met aandacht voor plezier en veiligheid in het water. Kinderen kunnen kiezen voor les met of zonder ouder, afhankelijk van leeftijd en behoefte. De voortgang volgen en beoordelen we systematisch met de WeScore-app, die inzicht geeft in de ontwikkeling van zwemvaardigheden.
De kosten voor Water Wennen zijn 38 euro per maand, voor ABC Survival 58,75 euro per maand, exclusief de aanschaf van een zwemvest. Inschrijven en informatie over de lessen gaat via de website van Zwemonderneming Barbara, waar ook een proefles aangevraagd kan worden. Voor vragen kunt u contact opnemen via e-mail of telefoon. Er zijn verschillende lesmomenten doordeweeks beschikbaar.
Vergelijk alle zwemlestarieven per groepsgrootte en type les — met echte prijzen van aanbieders bij jou in de buurt.
Zwemschool
Zwem Training
Zwemonderneming Barbara is gevestigd aan Jelsumerstraat 12, 8917 EN Stiens. Op de kaart hieronder kun je de exacte locatie zien en alle zwembaden en zwemscholen in de buurt.
De openingstijden van Zwemonderneming Barbara kun je vinden op de officiële website. Openingstijden kunnen variëren per seizoen en tijdens feestdagen.
Ja, bij Zwemonderneming Barbara kun je zwemles volgen.
Zwemonderneming Barbara beschikt over de volgende voorzieningen: Zwemschool. Bekijk het volledige overzicht van faciliteiten hierboven.
Je kunt Zwemonderneming Barbara bereiken telefonisch via 06 27 309 755, per e-mail via zwemondernemingbarbara@gmail.com, of via de website.
Ja, Zwemonderneming Barbara maakt deel uit van Zwemondernemingbarbara. Dit kan voordelen bieden zoals gezamenlijke abonnementen of kortingen bij andere vestigingen.